De relatie tussen het beloop van een coronabesmetting en leefstijlziekten zoals overgewicht, diabetes en hart- en vaatziekten is voor 1600 zorgprofessionals reden ons op te roepen tot een gezondere leefstijl. In afwachting van een vaccin kunnen we al wel gewoon beginnen met meer bewegen, niet roken, matig drinken en vooral gezond eten. Dat hoeft niet per se rigoureus. Bouw het op een haalbare manier in je vaste leefpatroon in. De zorgprofessionals richten zich ook uitdrukkelijk tot de overheid die zich veel actiever met de kwaliteit van het voedselaanbod zou moeten bemoeien.  

Moeke voegt daar graag nog eens aan toe: investeer vooral ook in de nieuwe generatie. Leer kinderen van jongs af aan wat goede voeding is en laat het ze ervaren door een dagelijkse gezonde lunch op school.

onze nieuwsbrief zit boordevol nieuws, TIPS, INSPIRATIE, voordelen, recepten en nog veel meer!

We versturen onze gratis nieuwsbrief ongeveer vier keer per jaar. Geen spam, beloofd ;-) 

Verder lezen op het blog

Fijne feestdagen!

2025 was voor Moeke een fijn en gezond jaar. Mede dankzij al onze trouwe en nieuwe klanten. Dank je wel daarvoor! Wij hebben zin in

Lees verder

Groente voor kids

Als pedagoge en (kinder)voedingsdeskundige ondersteunt Iris Vernooij ouders bij de (gezonde) eetopvoeding van hun kinderen. Zij probeert er samen met de ouders voor de kinderen

Lees verder

Onze nieuwsbrief staat boordevol tips, recepten, weetjes en meer!

Ontvang onze gratis nieuwsbrief vier keer per jaar in je mailbox. Geen spam, beloofd!