Deze maand twee nieuwe, verse pureetjes op het menu voor baby’s vanaf 6 maanden oud!

Op maandag 22 juli koken we voor het eerst een puree van zoete aardappel met rode biet. En een paar dagen later eten de baby’s nog een nieuwe puree gekookt van aubergine, wortel & verse basilicum.

Moeke kookt ook voor deze leeftijdscategorie met verse kruiden. Omdat we geen zout gebruiken maar toch extra smaak willen toevoegen. Mocht je thuis ook verse kruiden willen gebruiken, spoel dan eerst zorgvuldig af met water. 

onze nieuwsbrief zit boordevol nieuws, TIPS, INSPIRATIE, voordelen, recepten en nog veel meer!

We versturen onze gratis nieuwsbrief ongeveer vier keer per jaar. Geen spam, beloofd ;-) 

Verder lezen op het blog

Groente voor kids

Als pedagoge en (kinder)voedingsdeskundige ondersteunt Iris Vernooij ouders bij de (gezonde) eetopvoeding van hun kinderen. Zij probeert er samen met de ouders voor de kinderen

Lees verder

De wereld op je bord

Het is deze hele week Kinderboekenweek!  Tussen de kinderboeken vond Moeke ook een heel leuk boek over koken. In het prachtig geïllustreerde “De wereld op

Lees verder

Onze nieuwsbrief staat boordevol tips, recepten, weetjes en meer!

Ontvang onze gratis nieuwsbrief vier keer per jaar in je mailbox. Geen spam, beloofd!